Twój
start u nas

W&K - sposób na karierę

W W&K zapewniamy Ci komfortowe miejsca pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy szkolenia branżowe i kursy pracowników. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie montażu przemysłowego, ale i z początkującymi w zawodzie. Obszary, w których możesz sie rozwijać:

Masz pytania w sprawie pracy? Zapraszamy do kontaktu!

Ewelina Wieczorek

Kierownik działu rekrutacji

tel.: +48 76 744 2776
kom.: +48 602 327 592
mail: e.wieczorek@wkgroup.org

Montaż
mechaniczny
Montaż
elektryczny
Zarządzanie
projektami
Automatyka

W&K współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie montażu przemysłowego, ale i z początkującymi w zawodzie. Zdajemy sobie sprawę z bezcenności dobrego personelu. Dlatego do rozwoju pracowników niezbędne są szkolenia i kształcenie ich umiejętności. Stwarzamy wiele możliwości dodatkowego rozwoju wiedzy w postaci kursów kwalifikacyjnych i zawodowych z zakresu obsługi urządzeń technicznych, kursów elektrycznych czy spawalniczych.Każdy z naszych pracowników może otrzymać pomoc w planowaniu indywidualnej ścieżki kariery.

Jesteśmy świadomi znaczenia posiadania umiejętności językowych w biznesie na całym świecie. Dobra znajomość języków ułatwia komunikację, otwiera nowe perspektywy kariery i rozwoju finansowego. W&K oferuje swoim pracownikom wewnętrzne, grupowe kursy językowe, jak i internetową formę nauki języka niemieckiego i angielskiego. Poziom i system edukacji są dostosowane indywidualnie dla montażystów, kierowników projektów czy administracji.

Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy. Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony. Zapewniamy przede wszystkim rzetelne i regularne płatności, pełne ubezpieczenie zdrowotne za granicą i wszelkie przywileje wynikające z Kodeksu Pracy. Pracując w W&K możesz czuć się bezpiecznie i spokojnie planować swoją przyszłość.

Jesteś ciekawy świata? Odpowiada Ci dynamiczne środowisko pracy? W&K zapewni Ci doskonalenie Twoich umiejętności z każdym zrealizowanym projektem. Otrzymasz od nas wszystkie szczegóły zanim rozpoczniesz współpracę z klientem. Dyspozytor W&K, do którego zostaniesz przydzielony, zapewni Ci bieżące informacje i stały kontakt podczas realizacji projektu. Będziemy Cię stale wspierać i doskonalić Twoją wiedzę zawodową.