Twoja
kariera w W&K

Zostań częścią naszego zespołu

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywy i odpowiedzialne zadania. Realizaujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.

 

To jest dokładnie to, czego szukasz?

Uzyskaj tutaj więcej informacji i podejmij kontakt bezpośrednio z nami.

Masz pytania w sprawie pracy? Zapraszamy do kontaktu!

Ewelina Wieczorek

Kierownik działu rekrutacji

tel.: +48 76 744 2776
kom.: +48 602 327 592
mail: e.wieczorek@wkgroup.org

Pracujemy
z najlepszymi
Inwestujemy
w rozwój
Benefity
Wzmacniamy
kulturę współpracy
Rozwijamy
przywództwo
+

Dlaczego W&K

Dołącz do naszej światowej rodziny montażowej W&K

Oferujemy Ci mnóstwo korzyści i bezpieczną przyszłość

Jesteśmy kompetentni, pracujemy z pasją, nie tworzymy barier. Cenimy otwartą komunikację i partnerstwo. Z nami zyskasz wiele indywidualnych benefitów, rozwiniesz skrzydła i poznasz kawałek świata.

 

Dowiedz się więcej

 

W&K Industriemontage dołączyło do grona laureatów programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, otrzymując tytuł Dobry Pracodawca 2022.

Celem programu LSO jest docenienie firm zaangażowanych i odpowiedzialnych społecznie, które w swojej strategii uwzględniają interesy społeczne, aspekty środowiskowe czy relacje z pracownikami. Szczególnie istotny jest dla nas dialog społeczny oraz partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, zarówno jako partner biznesowy, ale przede wszystkim jako pracodawca.

 

Mój świat W&K

W 2015 roku, jako monter, rozpocząłem swoją przygodę ze światem W&K. Zaangażowanie do realizacji międzynarodowych projektów montażowych w zakresie ciągle zmieniającej się i przez to na nowo wzbudzającej moje zainteresowanie techniki stało się moim chlebem powszednim. Doświadczenie nabyte na placach montażu przyczyniło się do mojego rozwoju zawodowego i pozwoliło mi na otrzymanie od W&K szansy podniesienia moich kwalifikacji, dzięki temu dziś pełnię rolę supervisera dla projektów realizowanych zarówno w kraju jak i za granicą.

Sebastian, 7 lat w W&K Industriemontage Sp. z o.o. Swoją przygodę w W&K zacząłem w szkole średniej w ramach prac wakacyjnych. Po otrzymaniu kwalifikacji w zawodzenie mechatronik zatrudniłem się na stałe jako monter. Chciałem być samodzielny, rozwijać się w zakresie mechaniki i elektryki. Taką szanse dostałem bardzo szybko! Na początku małe projekty, kolejno coraz wieksze. Sprawdziłem się idealnie na stanowisku kierowniczym. Nowe zadania, nowe miejsca - to jest to czego zawsze szukałem. Obecnie pracuję na stanowisku jeszcze wyższym - menadżera projektów. Myślę, że to jeszcze nie koniec mojej "drabinki zawodowej" w tej firmie. To za co cenię W&K to fakt, że każdy pracownik ma realny wpływ na działania w firmie i ciągłą możliwość rozwoju.